Novinky

Oslávte svetový deň manželstva alebo partnerstva!

Vedeli ste, že každú druhú nedeľu vo februári vzdávame po celom svete poctu manželstvu? Svetový deň manželstva symbolizuje spojenie a upevnenie vzťahu dvoch ľudí, dvoch duší na spoločnej ceste životom a otvorenie možnostiam priviesť na tento svet nového človiečika. Nie ste manželia? Nevadí! Nepotrebujete predsa kalendár ani presne stanovený deň pre oslavu či poďakovanie za váš láskyplný vzťah. Tak s chuťou do toho a oslávte vašu lásku!

Nevšedná večera

* Doma. Omrknite zaujímavé recepty a vyskúšajte niečo nové. Veď už len spoločné varenie môže byť veľmi príjemnou a nevšednou zábavou pre oboch!

Je váš partner dlho v práci? Pripravte mu večeru a naservírujte mu ju napríklad v spodnom prádle alebo rovno nahá. Aj keby vám varenie zlyhalo, večera mu bude istoiste chutiť.

* Reštaurácia. Máte pocit, že spoločný čas varením premrháte alebo sa v horšom prípade skôr pohádate, pretože tú cibuľu mal preboha nakrájať na kocky a nie na kolieska? :-)

V tom prípade si radšej zájdite na romantickú večeru do reštaurácie, kde obaja uspokojíte chuťové bunky a môžete sa príjemne porozprávať. Dávajte si však pozor, aby ste zvolili správne. Nevhodná večera vám môže nečakane prekaziť ďalší romantický program a následný spánok.

Zábava vo dvojici

Skvele ste sa počas večere porozprávali, ale domov sa vám tak nejako ešte nechce? Hurá, zábava môže pokračovať!

* Tanec. Kedy ste si boli naposledy zatancovať? Je úplne jedno, či na nejakej diskotéke, na plese či doma v obývačke. Dôležité je, že sa tak stalo a opäť stane. Tanec je aktom lásky, vášne a splynutia. Oddajte sa tancu a nechajte sa spoločne unášať v rytme hudby.

* Hra. Užite si salvy smiechu či vzrušenie počas spoločenskej zábavy. Vyberte si hry určené pre páry. Či už zvolíte poznávacie, kreatívne či erotické verzie, zaiste sa dokonale pobavíte a možno sa o sebe všeličo nového dozviete. S chuťou do toho!

* Milovanie. Zborte múr rutinného sexu a vyskúšajte niečo nové. Možno budete prekvapení, koľko vecí ste ešte nevyskúšali. Šteklivé hračky, tantrické masáže, erotické hry, nové polohy, vedomé milovanie? To všetko sú spôsoby, ktoré môžu zohrať vo vašom vzťahu zásadnú úlohu!

Viac zaujímavých článkov si môžete prečítať tu :