Novinky

Posilnite oslabenú imunitu zdravým spánkom!

Vyčerpáva vás počúvať dennodenne o rastúcom počte chorých vo vašom okolí? Obávate sa, že sa k nim čoskoro pridáte aj vy? Nenechávajte nič náhode a urobte všetko pre to, aby ste sa do boja s nežiaducimi vírusmi nemuseli púšťať!

30.01.2017

Zbaviť sa opice môžete aj výdatným spánkom!

Opica s nami mnohokrát nemá zľutovanie. Dokážeme pretrpieť pokojne celý deň, v lepšom prípade vo svojej posteli. Ako ale docieliť to, aby ste mohli zaspať a z opice sa vyspať? A prečo je vôbec spánok v tomto prípade tak dôležitý? Prinášame vám odpovede!

13.12.2016

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Už v čase tehotenstva, kedy čakala svojho druhorodeného syna Dominika, sa Ilona Csáková obrátila o pomoc pri výbere nového matraca na nášho odborníka Dr Sleepa.

A že to bola správna voľba, potvrdzuje aj dnes, keď sa každé ráno budí svieži, oddýchnutá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správny matrac!

Tím odborníkov pre dobrý spánok, Dr.Sleep a Dr.Spánok vám ukáže, ako vybrať správny matrac.

Výber matraca vás bude baviť

A aby bol výber matraca 100%, nezabudnite si odporúčané kúsky vyskúšať na niektoré z certifikovaných predajní Dr Sleepa.

  1. Zadáte svoju výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberiete požadovanú tuhosť matraca a typ roštu, ktorý máte doma
  3. Potom vám Dr.Sleep odporučí tie najlepšie matrace, ktoré sa zhodujú ako s vašimi požiadavkami, tak s predpokladmi pre dobrý spánok