Novinky

Ktorý materiál je vhodný pre pohodlný spánok počas horúcej letnej noci?

Ideálna teplota pre spánok je okolo 18°C. Vy sa ale zúfalo snažíte zaspať v spálni, kde teplota atakuje tropické hodnoty? Nepodceňuje vybavenie vašej postele? V lete by sa každá súčasť postele, od matraca po vankúš, mala pýšiť vysokou priedušnosťou! A ktoré materiály spĺňajú túto podmienku? Čítajte ďalej!

19.06.2017

Rozlúčka so slobodou? Vyspite sa na ňu!

Blíži sa váš veľký deň. V prvom rade je ale ešte potrebné užiť si pred svadbou trochu toho povyrazenia so svojimi vernými kamarátkami. Áno, reč je o rozlúčke so slobodou. Ako sa na ňu poriadne pripraviť? Čítajte ďalej!

23.05.2017

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Už v čase tehotenstva, kedy čakala svojho druhorodeného syna Dominika, sa Ilona Csáková obrátila o pomoc pri výbere nového matraca na nášho odborníka Dr Sleepa.

A že to bola správna voľba, potvrdzuje aj dnes, keď sa každé ráno budí svieži, oddýchnutá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správny matrac!

Tím odborníkov pre dobrý spánok, Dr.Sleep a Dr.Spánok vám ukáže, ako vybrať správny matrac.

Výber matraca vás bude baviť

A aby bol výber matraca 100%, nezabudnite si odporúčané kúsky vyskúšať na niektoré z certifikovaných predajní Dr Sleepa.

  1. Zadáte svoju výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberiete požadovanú tuhosť matraca a typ roštu, ktorý máte doma
  3. Potom vám Dr.Sleep odporučí tie najlepšie matrace, ktoré sa zhodujú ako s vašimi požiadavkami, tak s predpokladmi pre dobrý spánok