Novinky

Oslávte svetový deň manželstva alebo partnerstva!

Vedeli ste, že každú druhú nedeľu vo februári vzdávame po celom svete poctu manželstvu? Svetový deň manželstva symbolizuje spojenie a upevnenie vzťahu dvoch ľudí, dvoch duší na spoločnej ceste životom a otvorenie možnostiam priviesť na tento svet nového človiečika. Nie ste manželia? Nevadí! Nepotrebujete predsa kalendár ani presne stanovený deň pre oslavu či poďakovanie za váš láskyplný vzťah. Tak s chuťou do toho a oslávte vašu lásku!

26.01.2018

Potraviny, ktoré vám (ne)dajú spať!

Nezaspíte s prázdnym žalúdkom, ale veľakrát sa vám aj po najedení nedarí zaspať? Problém bude vo výbere večernej desiaty. Siahnite večer po potravinách, ktoré vám pomôžu k lepšiemu spánku, a veľkým oblúkom sa vyhnite tým, ktoré vám spať nedajú! Ktoré sú ktoré, vám poradíme v tomto článku... Začítajte sa.

21.12.2017

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Už v čase tehotenstva, kedy čakala svojho druhorodeného syna Dominika, sa Ilona Csáková obrátila o pomoc pri výbere nového matraca na nášho odborníka Dr Sleepa.

A že to bola správna voľba, potvrdzuje aj dnes, keď sa každé ráno budí svieži, oddýchnutá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správny matrac!

Tím odborníkov pre dobrý spánok, Dr.Sleep a Dr.Spánok vám ukáže, ako vybrať správny matrac.

Výber matraca vás bude baviť

A aby bol výber matraca 100%, nezabudnite si odporúčané kúsky vyskúšať na niektoré z certifikovaných predajní Dr Sleepa.

  1. Zadáte svoju výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberiete požadovanú tuhosť matraca a typ roštu, ktorý máte doma
  3. Potom vám Dr.Sleep odporučí tie najlepšie matrace, ktoré sa zhodujú ako s vašimi požiadavkami, tak s predpokladmi pre dobrý spánok