Novinky

Spestrite si víkendové prebúdzanie!

Vymaňte sa z ranného stereotypu a ozvláštnite si víkend hneď po prebudení. Nechystáte sa zrovna odísť mimo domova? To ale vôbec nevadí! Víkend si môžete spestriť aj na domácej pôde. Máme pre vás niekoľko tipov, ako si užiť nevšedné víkendové rána!

24.07.2017

Ktorý materiál je vhodný pre pohodlný spánok počas horúcej letnej noci?

Ideálna teplota pre spánok je okolo 18°C. Vy sa ale zúfalo snažíte zaspať v spálni, kde teplota atakuje tropické hodnoty? Nepodceňuje vybavenie vašej postele? V lete by sa každá súčasť postele, od matraca po vankúš, mala pýšiť vysokou priedušnosťou! A ktoré materiály spĺňajú túto podmienku? Čítajte ďalej!

19.06.2017

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Už v čase tehotenstva, kedy čakala svojho druhorodeného syna Dominika, sa Ilona Csáková obrátila o pomoc pri výbere nového matraca na nášho odborníka Dr Sleepa.

A že to bola správna voľba, potvrdzuje aj dnes, keď sa každé ráno budí svieži, oddýchnutá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správny matrac!

Tím odborníkov pre dobrý spánok, Dr.Sleep a Dr.Spánok vám ukáže, ako vybrať správny matrac.

Výber matraca vás bude baviť

A aby bol výber matraca 100%, nezabudnite si odporúčané kúsky vyskúšať na niektoré z certifikovaných predajní Dr Sleepa.

  1. Zadáte svoju výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberiete požadovanú tuhosť matraca a typ roštu, ktorý máte doma
  3. Potom vám Dr.Sleep odporučí tie najlepšie matrace, ktoré sa zhodujú ako s vašimi požiadavkami, tak s predpokladmi pre dobrý spánok