Novinky

Zbaviť sa opice môžete aj výdatným spánkom!

Opica s nami mnohokrát nemá zľutovanie. Dokážeme pretrpieť pokojne celý deň, v lepšom prípade vo svojej posteli. Ako ale docieliť to, aby ste mohli zaspať a z opice sa vyspať? A prečo je vôbec spánok v tomto prípade tak dôležitý? Prinášame vám odpovede!

13.12.2016

Mikulášska nádielka trochu inak

Deťom zvyčajne nadeľujeme na Mikuláša hory sladkostí. Bez adventného kalendára si blížiace sa Vianoce nedokážu ani predstaviť. Prekvapte ich tento rok darčekom navyše. Okrem sladkostí im nadeľte aj niečo pre ich pokojné a pohodlné spanie. Nezabúdajte, že keď spia deti, môžete aj vy, milí rodičia! :)

30.11.2016

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Už v čase tehotenstva, kedy čakala svojho druhorodeného syna Dominika, sa Ilona Csáková obrátila o pomoc pri výbere nového matraca na nášho odborníka Dr Sleepa.

A že to bola správna voľba, potvrdzuje aj dnes, keď sa každé ráno budí svieži, oddýchnutá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správny matrac!

Tím odborníkov pre dobrý spánok, Dr.Sleep a Dr.Spánok vám ukáže, ako vybrať správny matrac.

Výber matraca vás bude baviť

A aby bol výber matraca 100%, nezabudnite si odporúčané kúsky vyskúšať na niektoré z certifikovaných predajní Dr Sleepa.

  1. Zadáte svoju výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberiete požadovanú tuhosť matraca a typ roštu, ktorý máte doma
  3. Potom vám Dr.Sleep odporučí tie najlepšie matrace, ktoré sa zhodujú ako s vašimi požiadavkami, tak s predpokladmi pre dobrý spánok