Novinky

Zlý spánok môže byť varovným príznakom depresie!

Na počesť Svetovej zdravotníckej organizácie založenej 7. apríla, si v tento deň pravidelne pripomíname Svetový deň zdravia. Každý rok je zvolená daná problematika, ktorej sa všade na Zemi venujú najrôznejšie organizované akcie. Na nich sa schádzajú odborníci na slovo vzatí, odovzdávajú svoje vedomosti a poradia každému návštevníkovi. Témou Svetového dňa zdravia roku 2017 je Depresia.

05.04.2017

Oslávte Medzinárodný deň zdravého spánku!

Oficiálne 21. marca dávame zbohom zime a tešíme sa na nadchádzajúce dni plné slnka, prebúdzajúcej sa prírody a dobrej nálady. K jarnej dokonalosti potrebujeme snáď už len dlhý a kvalitný spánok, ktorý mnohí z nás podceňujú a bohužiaľ nedomýšľajú následky, ktoré môžu nastať. Poďme si povedať viac!

20.03.2017

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Už v čase tehotenstva, kedy čakala svojho druhorodeného syna Dominika, sa Ilona Csáková obrátila o pomoc pri výbere nového matraca na nášho odborníka Dr Sleepa.

A že to bola správna voľba, potvrdzuje aj dnes, keď sa každé ráno budí svieži, oddýchnutá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správny matrac!

Tím odborníkov pre dobrý spánok, Dr.Sleep a Dr.Spánok vám ukáže, ako vybrať správny matrac.

Výber matraca vás bude baviť

A aby bol výber matraca 100%, nezabudnite si odporúčané kúsky vyskúšať na niektoré z certifikovaných predajní Dr Sleepa.

  1. Zadáte svoju výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberiete požadovanú tuhosť matraca a typ roštu, ktorý máte doma
  3. Potom vám Dr.Sleep odporučí tie najlepšie matrace, ktoré sa zhodujú ako s vašimi požiadavkami, tak s predpokladmi pre dobrý spánok