Novinky

Potraviny, ktoré vám (ne)dajú spať!

Nezaspíte s prázdnym žalúdkom, ale veľakrát sa vám aj po najedení nedarí zaspať? Problém bude vo výbere večernej desiaty. Siahnite večer po potravinách, ktoré vám pomôžu k lepšiemu spánku, a veľkým oblúkom sa vyhnite tým, ktoré vám spať nedajú! Ktoré sú ktoré, vám poradíme v tomto článku... Začítajte sa.

21.12.2017

Ako docielite v spálni vianočnú atmosféru?

Vianočná atmosféra už na nás dýcha zo všetkých strán. Na vchodových dverách sa hojdá vianočný veniec, v obývačke zapaľujete adventné sviečky, okná v detských izbách sú ozdobené snehovými vločkami. Nezabudli ste s vianočnou výzdobou na spálňu? Predsa len tam trávite dosť času a ani jej by sa vianočná výzdoba nemala vyhýbať.

29.11.2017

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Už v čase tehotenstva, kedy čakala svojho druhorodeného syna Dominika, sa Ilona Csáková obrátila o pomoc pri výbere nového matraca na nášho odborníka Dr Sleepa.

A že to bola správna voľba, potvrdzuje aj dnes, keď sa každé ráno budí svieži, oddýchnutá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správny matrac!

Tím odborníkov pre dobrý spánok, Dr.Sleep a Dr.Spánok vám ukáže, ako vybrať správny matrac.

Výber matraca vás bude baviť

A aby bol výber matraca 100%, nezabudnite si odporúčané kúsky vyskúšať na niektoré z certifikovaných predajní Dr Sleepa.

  1. Zadáte svoju výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberiete požadovanú tuhosť matraca a typ roštu, ktorý máte doma
  3. Potom vám Dr.Sleep odporučí tie najlepšie matrace, ktoré sa zhodujú ako s vašimi požiadavkami, tak s predpokladmi pre dobrý spánok