Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a neľutuje

Obľúbená česká speváčka populárnej hudby Ilona Csáková sa po krátkej pauze, kedy sa intenzívne venovala svojmu druhorodenému synovi Dominikovi, opäť vrátila na hudobnú scénu. Žije naplno, snažia sa skĺbiť profesijný a rodinný život, aj keď to býva niekedy dosť náročné. Jej veľkými pomocníkmi sú zdravá strava, pohyb, a najmä výdatný spánok.

Už v čase tehotenstva, kedy čakala svojho druhorodeného syna Dominika, sa Ilona Csáková obrátila pri výbere nového matraca na nášho odborníka Dr. Sleep.

Kvôli veľmi namáhanej bedrovej chrbtici, ktorú potrebovala uvoľniť a uľaviť od bolestí, jej odporučil luxusný matrac Curem, konkrétne model Curem C 4000. Jedná sa o unikátny matrac vyrobený zo špeciálnej lenivej peny CuremfoamTM s vysokou objemovou hustotou. Vďaka špeciálnej technológii nástreku pien poskytuje jedinečné vlastnosti vyvolávajúce pocit podobný stavu, ktorý prežívajú kozmonauti vo vesmíre - stav "beztiaže". Je priedušný, pevný, poskytuje ideálnu oporu chrbtice.

Že to bola správna voľba, potvrdzuje Ilona Csáková aj dnes, keď sa každé ráno budí svieža, odpočinutá, s dobrou náladou a novou energiou.