Luxusný Valentín v luxusnej spálni!

Sviatok zamilovaných nemusíte sláviť okázalo v 5* reštaurácii, predĺženým víkendom vo wellness horskom hoteli alebo na pláži karibského ostrova a napriek tomu si ho môžete užiť v luxuse. Prepychovo sa totiž môžete cítiť aj vo vlastnej spálni. Teda, áno, to šampanské sa z chladničky do postele sa samo nedonesie, ale .. :-) Inšpirujte sa našimi jednoduchými tipmi, oblečte spálňu do luxusného kabáta a doprajte pocit prepychu sebe aj svojej milovanej polovičke

Zahrňte ju luxusom!

Či už ste teda muž či žena, na tom vôbec nezáleží! Pustite sa do valentínskej premeny vašej spálne a, samozrejme nielen tento deň v roku, z nej čerpajte dokonalú a hlbokú výživu pre váš vzťah.

Žena sa bude v takej spálni cítiť ako princezná a nastolená intímna atmosféra v nej prebudí pudy divokej šelmy. Zaiste aj muž uvíta túto prekvapivú a príjemnú zmenu.

My vám poradíme s výzdobou spálne, valentínske aktivity si dovolíme prenechať vo vašej réžii. 😊Takže 3, 2, 1 ... Ideme na to!


Saténové obliečky


V prvom rade si dajte záležať na posteli, ktorá jednoznačne dominuje celej izbe. Predpokladáme, že všetky aktivity (a tým naozaj nemyslíme iba sex!) Prebehnú práve na nej, takže okrem lichotivého vzhľadu dbajte na kvalitné, ideálne prírodné materiály.

Prepychovo a elegantne a na dotyk veľmi jemne a zamatovo pôsobia kvalitné saténové obliečky. Nezamieňajte ich s lacnejšími variantami, ktoré sú naopak nepríjemne "hryzavé"!

 

Raj vankúšov


Okrem klasických spacích vankúšov obložte posteľ niekoľkými menšími dekoračnými vankúšikmi, ktoré dodajú posteli honosný vzhľad, a pri leňošení sa budete cítiť pokojnejšie a bezpečnejšie. Nezabudnite vankúšiky farebne zladiť, aby vám na posteli nevznikol cirkusový chaos.

 

Ríša kvetín a byliniek


Zabudnite na prekrásne, avšak úprimne už veľmi ohrané, okvetné plátky ruží pohodené na posteli. Ušetríte sa valentýnskému klišé a radosť urobíte aj tej nebohej kvetine :-)

Pozbierajte kvetináče z celého domu a presuňte ich pre tento večer do spálne. Kvety rozprestrite po celej miestnosti. Žiadne nemáte? Tak aspoň dve kvetinky v kvetináči kúpte.

Vyskúšajte pridať do miestnosti tiež sušené bylinky! Napríklad obľúbená a očarujúca levanduľa je pre spálňu ideálna. Pomôže vám sa uvoľniť, upokojiť a po prejavoch lásky pokojnejšie zaspať.

 

Vábivé svetlo


Ostré a studené svetlo je odťažité a chladné. Základom spálne by malo byť mäkké a tlmené svetlo. Teplé svetlo vytvára intímnu a relaxačnú atmosféru, ktorá je pre vás nepostrádateľná. Kúpte si lampičku, ktorá rozžiari miestnosť presne takým svetlom! Nevyhovárajte sa na zbytočnú valentínsku investíciu, lampička vám skvele poslúži aj v priebehu celého roka. :-)

 

Štýlová hudba


Zvoľte repertoár, ktorý podčiarkne vytvorenú atmosféru. V elegantnej a prepychové spálni sa budú vynímať šarmantné a dychberúce skladby napríklad od Andrei Bocelliho alebo Edith Piaf. Relaxačnú atmosféru môže tiež jemnými a mystickými tónmi podčiarknuť Enya.

Pokiaľ tento štýl nie je "to pravé orechové" ani jedného z vás, nalaďte si samozrejme hudbu podľa svojho vkusu.

 

Decentné a delikátne občerstvenie


Nezabudnite si pripraviť drobné občerstvenie. Snažte sa čo najmenej opúšťať prichystaný priestor. Ku džbánu s vodou nachystajte obľúbenou fľašu sektu. Občerstvenie pripravte v miniatúrnom prevedení, vyhrajte sa s jednohubkami, ovocím alebo čokoládou. Zvoľte ľahká a zmyselná jedlá, ktoré podčiarknu či nabudí afrodiziakálne pocity.